Benefiční večer pro Natálku – poděkování

DODATEČNÉ INFO:

Po kompletním sečtení všech výdělků z akce (tj. tomboly, výčepu a peněz na vstupu) bude Natálce a oddělení dětské onkologie v Brně odeslána finální částka nádherných 250 264,- Kč!!!

Finální částka je tedy nakonec ještě o mnoho vyšší, než se předpokládalo, za což vám všem moc děkujeme! Pro potvrzení o odeslání částky se můžete podívat na transparentní účet nadačního fondu dětské onkologie Krtek.

Ještě jednou vám všem mnohokrát z celého srdce děkujeme a doufáme, že tato částka alespoň trochu pomůže dětem a rodičům v nelehké životní situaci.

Pokud se chcete dozvědět o nadačním fondu Krtek více, případně jej podpořit přímo, navštivte web https://krtek-nf.cz/

Symbolické předání šeku nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek

Ahoj všichni!

Až nyní se nám trochu podařilo zpracovat dojmy ze sobotní akce. Chtěli bychom vám všem z celého srdce poděkovat, jen díky vašemu nadšení, srdečnosti a štědrosti se podařilo pro Natálku a oddělení dětské onkologie v Brně vybrat neuvěřitelných téměř 200 000,- Kč!!! Byli jsme ve všech ohledech optimističtí, ale ani my jsme takovou částku nečekali.

Zvláštní poděkování patří všem sponzorům, jejichž seznam byl vyvěšený na mnoha místech v sále, případně si ho můžete připomenout v příspěvcích Facebookové události Večer pro Natálku. Dále bychom chtěli poděkovat všem vystupujícím – dívčímu duu Malá hudba za rozehřátí publika líbivou hrou na housle a akordeon, poté kapele Traffic Jam (zde nesmíme zapomenout také poděkovat Boříkovi, který si s námi bravurně střihnul jeho oblíbenou Smoke On The Water) a kapele Pepy Lábuse, která také „donutila“ mnoho lidí k tanci na parketu.

Dále děkujeme Elišce Thomayerové za nadšenou organizaci tomboly (která se beznadějně vyprodala krátce po začátku akce), Michalovi Šidlákovi za zapůjčení aparatury a ozvučení sálu, Romanu Janáčkovi, který celou akci zkušeně odmoderoval a Jiřímu Markovi, který celou akci natáčel. Děkujeme také vždy usměvavé obsluze u barů a tomboly.

Největší poděkování však patří vám, co jste přispěli ať už zakoupením tomboly, finančním příspěvkem u vstupu či zasláním peněz na Natálčin transparentní účet. Bez vás by se akce určitě takto nevydařila!

Natálce všichni moc držíme palce a přejeme hodně štěstí s další léčbou.

Doufáme, že jsme na nikoho s díkem nezapomněli, kdyby ano, tak se omlouváme. Jak můžete sami vidět, na této akci se podílelo spoustu úžasných a srdečných lidí.

Ještě jednou všem děkujeme a doufáme, že se brzy potkáme. Ať už na parketě či na další takové povedené benefici!

Kapela Geneze