Večer pro Natálku – poděkování

Ahoj všichni!

Až nyní se nám podařilo zpracovat dojmy (a fotky) ze sobotní akce. Stále nás ještě nenapadají ta správná slova, ale zkusíme to. Předně bychom chtěli poděkovat pořadatelům z Benátek u Ždírce nad Doubravou a České Bělé. Patří vám obrovské díky, bez vás by se akce určitě takto nevyvedla a vlastně by se ani nemohla uskutečnit!

Dále moc děkujeme všem lidem, co na akci dorazili, přispěli na vstupu, koupili si tombolu nebo zaslali peníze na Natálčin bankovní účet a podpořili tak její nákladnou léčbu.

Další poděkování patří všem vystupujícím – kapele Kocábka Band za výbornou show, zapůjčení aparatury a nazvučení sálu. Dále poté Pepovi Lábusovi za to, že vážil tak dlouhou cestu a pomoci s propagací akce na Radio Beat (OFFICIAL). Nesmíme také opomenout harmonikářky Johanku s Adélkou, které nám předvedly své umění a Elišku Moutelíkovou, která pomohla se zpěvem písně Song o ničem. 😊

Velice děkujeme také příjemné obsluze u barů a samozřejmě sponzorům akce. V neposlední řadě také děkujeme fotografovi Coffeegrinder (Michal Káva), jehož fotky se brzy objeví na našem webu i facebooku, Romanu Janáčkovi, který celou akci zkušeně odmoderoval a Jiřímu Markovi, který celou akci natáčel.

Nyní se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu. Přesně jak je psáno na plakátě – opět jste ukázali svá otevřená srdce, na podporu léčby Natálky se vybrala neobyčejně vysoká částka! Akce se tedy nejen parádně vydařila, ale také dokonale splnila svůj účel!

Natálce všichni moc držíme palce a přejeme hodně štěstí s další léčbou.

Doufáme, že jsme na nikoho s díkem nezapomněli, kdyby ano, tak se omlouváme. 😊

Ještě jednou všem děkujeme a doufáme, že se brzy potkáme. Ať už na parketě či na další takové povedené benefici!

Krásný den!

Kapela Geneze